Anatomia Startupu – powstaje film o polskich start-upach!

Ostatnio na blogu wiele miejsca poświęcono innowacjom oraz nowym trendom w technologiach konsumenckich. W notkach opisujących Pioneers Festival we Wiedniu, nie-konferencję Zmienia Się i spotkanie Geek Girl Carrots/Czwartki Social Media znajdziecie informacje na ten temat. Za wiele innowacji, które mają szansę stać się następnie rynkowym standardem, odpowiadają start-upy. Już w najbliższy czwartek wybieram się do Berlina na zamknięte spotkanie czołowych start-upów, inwestorów oraz innowatorów – hy! Summit Berlin.

Dlatego z przyjemnością ogłaszam, że Człowiek i Technologie zostaje patronem medialnym pierwszego filmu dokumentalnego na temat polskich start-upów, który „podsumuje kilkuletni okres rozkwitu start-upów w Polsce i jednocześnie będzie promować młodą przedsiębiorczość.”

Twórcy filmu ogłosili konkurs, który wyłoni najlepsze start-upy i zarazem bohaterów produkcji!

Szczegóły znajdziecie w oficjalnej informacji:

TRWA KONKURS NA UCZESTNIKA 

PIERWSZEGO POLSKIEGO FILMU O STARTUPACH

Powstający film dokumentalny pt. „Anatomia startupu” w reżyserii Aleksandra Dembskiego podsumuje kilkuletni okres rozkwitu startupów w Polsce i jednocześnie będzie promować młodą przedsiębiorczość. 

Każdy z Was ma szansę na udział w filmie. Szukamy nietuzinkowych postaci – start-upowców z własną receptą na sukces. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas zgłoszenie za pomocą formularza umieszczonego na stronie: www.anatomiastartupu.pl. Konkurs trwa do 31 marca 2014.

W nowoczesnej formie zostaną przedstawieni młodzi ludzie, którzy nie boją się ryzykować i realizują marzenia; historie dotyczące start-upów na różnych etapach ich rozwoju, zarówno te, które zakończyły się sukcesem, jak i te, które nie powiodły się i upadły. Będzie to dobra lekcja przedsiębiorczości nie pozbawiona jednak humoru.

Film będzie skierowany do start-upowców, ale także do tych, którzy spotykają się z tym pojęciem po raz pierwszy. Celem będzie promocja przedsiębiorczości, edukacja i rozrywka. Na uczelniach w całej Polsce odbędą się liczne pokazy filmu oraz wykłady i dyskusje dotyczące zagadnień startupowych. Film będzie także rozpowszechniany międzynarodowo w trakcie cyklu specjalnie przygotowanych wydarzeń.

Strona filmu: www.anatomiastartupu.pl

Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/AnatomiaStartupu

 Konkurs Anatomia startupu

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszam do udziału w konkursie i proszę jednocześnie o rozpowszechnianie tej informacji wśród potencjalnych zainteresowanych!

Materiały graficzne zostały dostarczone przez producentów filmu.

Udostępnij!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Również może Ci się spodobać...

Dodaj komentarz