Człowiek i Technologie w trasie: TEDxWarsaw 2014 i hy! Summit Berlin – zapowiedź

W ciągu najbliższych siedmiu dni wezmę udział w dwóch wydarzeniach, które zapowiadają się wyjątkowo interesująco: nie-konferencji TEDxWarsaw 2014 i hy! SUMMIT Berlin.

 

UPDATE! Przewiń w dół. 

Piąta edycja nie-konferencji TEDxWarsaw, a więc całodniowego spektaklu kreatywności oraz innowacyjności odbędzie się już jutro w Multikinie Złote Tarasy. Motto tegorocznej edycji brzmi: „Embrace The Other”  Prelegenci w swoim wystąpieniach będą zwracać uwagę na potencjał budowania mostów między tym, co inne i nieznane. Usłyszymy wiele na temat współpracy i zrozumienia Innego. Czekam z niecierpliwością na wystąpenia artystów, aktywistów, naukowców – ciekawych ludzi tegorocznego TEDxWarsaw. Do zobaczenia podczas jednej z przerw kawowych. :)

[15.03.2014 r.] Notkę inspirowaną udziałem w TEDx Warsaw 2014 znajdziecie w sekcji relacje

TEDxWarsaw

 

 

Z kolei 20.04 wybieram się do Berlina na nie-konferencję hy! SUMMIT, która jest częścią WELT Economic Summit. Podczas wykładów i spotkań z czołowymi przedstawicielami biznesu nowych technologii, start-upowc’ów oraz inwestorów, będziemy rozmawiać na temat cyfrowego przekształcenia gospodarki w Europie. Wydarzenie wspólnie z Axel Springer organizuje zespół odpowiedzialny za Pioneers Festival, na którym gościłem w listopadzie ubiegłego roku. Zapraszam do zapoznania się z relacją.

 

hy! Summit

 

 

Otrzymałem także zaproszenie na poniedziałkowe spotkanie organizowane w ramach IBM Forum, podczas którego organizatorzy zaprezentują „najnowsze trendy w technologii, czyli ósmą edycję listy pięciu innowacji, które zmienią świat w ciągu następnych pięciu lat. Tegoroczna lista obejmuje innowacje w dziedzinach: edukacji, zdrowia, handlu, cyberbezpieczeństwa oraz miast”. Wydarzenie zapowiada się więc bardzo ciekawie, świetnie wpisując się w obszar styku człowieka i technologii.

 

IBM Forum 2014

 

 

Czeka mnie inspirujący tydzień – oczywiście spodziewajcie się notek-relacji z wydarzeń!

 

Udostępnij!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Również może Ci się spodobać...

Dodaj komentarz