E-book: Nowe trendy w edukacji kulturalnej i medialnej

Dziś ukazała się kolejna publikacja poruszająca problematykę nowych trendów i wyzwań w edukacji kulturalnej i medialnej. W środku znajdziecie m. in. rozmowę ze mną. Zachęcam do pobrania bezpłatnego e-booka pt. „Edukacja kulturalna i medialna. Nowe trendy i wyzwania”.

Redaktor e-booka, Dr Grzegorz D. Stunża (Edukator Medialny), przeprowadził ze mną wywiad na temat problemów i dylematów związanych z poruszania się w sieci – kwestii prywatności, udostępniania informacji, przechowywania danych.

W tomie znalazły się również teksty na temat wizualizacji danych (dr Radosław Bomba), gamifikacji w edukacji (Agnieszka Bilska), nauki programowania czy praw internauty (Grzegorz D. Stunża). Szeroki zakres tematyczny publikacji obrazuje, w jakim stopniu wiele dzisiejszych zjawisk i praktyk podlega ewolucji dzięki obecności nowoczesnych technologii.

Popularyzatorski charakter publikacji sprawia, że pozycja może zainteresowań nie tylko edukatorów i animatorów medialnych, ale wszystkich zainteresowanych doskonaleniem swoich kompetencji medialnych  – zachęcam do pobrania bezpłatnego e-booka.

Warto dodać, że publikację przygotowano dzięki stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Edukacja Medialna 2

Źródło: http://edukatormedialny.pl/2014/03/05/edukacja-kulturalna-i-medialna-nowe-trendy-i-wyzwania/

 

Udostępnij!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Również może Ci się spodobać...

Dodaj komentarz