Inspiring Solutions 8: IT w biznesie. Zapowiedź konferencji

Już po raz ósmy CEMS Club Warsaw wraz z Samorządem Studentów SGH organizują w dniach 23-27 marca 2015 r. największą w Polsce konferencję studencką poświęconą zastosowaniu IT w biznesie.

Z przyjemnością informuję, że „Człowiek i Technologie” został patronem medialnym ósmej edycji konferencji Inspiring Solutions. Inspiring Solutions 8 jest przedsięwzięciem ludzi kreatywnych, ambitnych, którzy nie boją się żadnych wyzwań. Poprzednia edycja Konferencji Inspiring Solutions wygrała konkurs PZU na najlepszy projekt studencki. Wywodząc się ze środowiska akademii, wiem jak istotne dla rozwoju młodych ludzi jest wspieranie ich abitnych aktywności, dlatego bez wahania zdecydowałem się objąć konferencję patronatem blogu „Człowiek i Technologie”.

Warsztaty, case studies, prelekcje spotkania ze specjalistami, bankiet – to wszystko czeka nas już za miesiąca, a dokładniej w dniach 23-27 marca w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Po raz pierwszy Konferencja jest organizowana również na Politechnice Warszawskiej oraz w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Screenshot 2015-03-05 19.28.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Panel Dyskusyjny
Perełka całej Konferencji. Porusza bieżącą, a za razem kontrowersyjną tematykę branży IT Nasi goście z pewnością pozwolą studentom spojrzeć na wiele problemów z różnych punktów widzenia i pogłębić ich wiedzę na ten temat.

Inspiring Talks
700 sekund? 11 minut? To z pewnością wystarczająco, aby zwięźle i dynamicznie przedstawić swoje poglądy na tematy szeroko powiązane z IT. Krótkie wystąpienia inspirujących osób pozwolą uczestnikom Konferencji docenić wagę nowoczesnych technologii zarówno w pracy, jak i na co dzień i zachęcą do poszukiwania własnych rozwiązań biznesowych.

Inspiring Startups
Część Konferencji, na której obecność jest wręcz obowiązkowa dla osób pragnących założyć własny biznes. Inspiring Startups to wystąpienia założycieli firm, zaczynających od zera, a obecnie liderów rynku, którzy chcą się podzielić swoim doświadczeniem.

Screenshot 2015-03-05 19.30.00

 

 

 

 

 

 

 

 

Inspiring Solutions 8 to nie tylko trzy dni poszerzania wiedzy dotyczącej IT i zachęty do dalszego rozwoju w tej dziedzinie. Konferencja daje również niesamowitą okazję do zawarcia nowych, ciekawych oraz inspirujących znajomości, a także wymiany poglądów. Wiedza, którą uczestnicy z niej wynoszą jest ogromna. Zapisy na Konferencje ruszają 15 marca. Udział jest bezpłatny, jednak trzeba pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji oraz zapisy na stronie www.inspiringsolutions.pl.

Udostępnij!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Również może Ci się spodobać...

Dodaj komentarz