Współpraca z Res Publica Nowa

Z przyjemnością informuję, że w  marcu tego roku, rozpocząłem stałą współpracę z Fundacją Res Publica im. Henryka Krzeczkowskiego, która kieruje m. in. portalem Res Publica Nowa. Na stronie publica.pl będą ukazywać się moje teksty na temat szeroko pojętych społecznych i kulturowych konsekwencji interakcji człowieka i nowoczesnych technologii. Prawdopodobnie artykuły w nieco mniejszym stopniu akcentować będą kwestie typowo technologiczne, jednak będzie to w dużej mierze zależeć od odbioru tekstów przez czytelników. Czas pokaże. Niewykluczone, że eseje mojego autorstwa będą także publikowane w papierowej wersji Res Publiki Nowej – kwartalniku o tematyce kulturalno-społeczno-politycznej.

Dziękuję redakcji Res Publiki Nowej za propozycję współpracy, tym bardziej, że w składzie zespołu RPN znajduje się wielu moich mistrzów spod znaku „Człowieka”. Mistrzowie spod znaku „Technologii” prowadzą oczywiście inną aktywność. :)

Zapraszam do lektury pierwszego tekstu, który porusza problem aplikatyzacji – jednego z czołowych trendów rozwoju współczesnych technologii konsumenckich.

Wiele informacji na temat rożnych inicjatyw podejmowanych przez Fundację  znajdziecie tu:

 

respublica_logo_druk

respublica_logo_s

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Również może Ci się spodobać...

Dodaj komentarz